Zkoušení svatebních šatů, bisexuální sex s majitelkou salónu

„Ách, óch, ách, óch“ pokračuj Valentýno, ještě, ještě „ach to je krásné“. A teď mi cucej prsa „ách, to je báječné“. Bože ty mi děláš neskutečnou slast, kterou jsem ještě nikdy s nikým nezažila. Valentýnko já tě miluji, chci tě. „Ách, óch, strč mi do ní klidně čtyři prsty, fistuj mě, budu jen tvá“. Já tě taky miluji, jsi nejkrásnější ženská Kataríno. Ať to nikdy neskončí „ách, ách, ještě, ještě“. Teď se na mě Kataríno otoč zadečkem, vyšpul kundičku, roztáhni nohy a já si tě zezadu vylížu. „Óch, óch, tvůj jazyk mi dělá rozkoše“. Už budu Valentýnko, už budu stříkat. „Cák, střík, cák, cák…“ Kataríno, jak já miluji tvoji chuť stříkající slovenské kundičky. Doufám, že za mnou zase za pár dní přijedeš a znovu se spolu pomilujeme.

Máte rádi BISEXUAL GIRLS AND SEX CAMS? Tak to jste zde správně, protože já jsem zažila před pár měsíci něco, na co jsem nebyla ve svém životě vůbec připravená a ráda bych Vám o tom napsala. Ale nejdříve se představím a trochu o sobě napíši.

Jmenuji se Katarína, na Slovensku slavím svátek dvacátého pátého listopadu, je mi dvacet jedna let, mám černé vlasy a hnědé oči, snědé tělo, prostě to mám po babičce a pocházím z jižního Slovenska, Nitranského kraje z města Komárno. Několik kilometrů od našeho města se nachází slovenská města Velký Meder, Hurbanovo, Kolárovo, Nové Zámky, Želiezovce a na maďarské straně jsou města Komárom, Győr, Tatabánya, Acs, Tata, Bábolna, Nyergesújfalu a samozřejmě po dálnici M1 se dostanete do nedaleké Budapešti. Komárno má cirka třicet dva tisíc obyvatel „rok 2023“. A protože město v minulosti patřilo Uhrům, a Uhrové se bránili proti nájezdům Osmanů, najdete zde rozsáhlý komplex „fortifikační systém města“, protitureckou pevnost a dole od nás na jihu za Dunajem je stejnojmenné dvaceti tisícové maďarské město Komárom, kde najdete pevnost Monoštor a pevnosť Csillág.

sex žen

A když zabrouzdáme trochu více do vzdálené historie, do doby Římanů, procházela zde „Dunajská“ hranice, kde najdete zbytky starého římského opevnění, to bránilo proti nájezdům barbarům ze severu. Římská hranice se táhla po celé délce Dunaje, takže to bylo opravdu rozsáhlé území. A taktéž tu najdete spoustu římských vykopávek.

Pro zajímavost Vám napíši několik zajímavých míst, které můžete v okolí Komárna a Komárom navštívit „Nádvoří Evropy, Podunajské muzeum, římské lapidárium, hrad Tata. Odpočinout si a nabrat síly můžete v termálních koupalištích, v okolí jich najdete hned několik, mé oblíbené bylo termální koupaliště Štrand Emila Tatárika, Corvinus, či na koupališti v Patinci. Rolnický dům, vodní mlýn Kolárovo. Rozhledna v Kravanech nad Dunajem. A spoustu dalších zajímavostí.

Ve svých osmnácti letech jsem absolvovala střední školu u nás na Slovensku ve městě Komárno. Pár týdnů na to jsem si našla kluka z Moravy, který bydlel dvacet kilometrů pod Brnem, takže jsme to k sobě neměli daleko. Seznámili jsme se na seznamce a za pár dní mě pozval do Brna, kde jsme strávili úžasný den a oba dva se do sebe bezhlavě zamilovali. Jmenoval se Daniel a nyní je to již můj muž, s kterým žiji u něho v krásném přízemním rodinném domě. Daniel se hned od prvního dne divil, že umím tak dobře český jazyk a vůbec do toho nepletu slovenská slovíčka. Na Slovensku totiž v televizi běží hodně českých pořadů a filmů, takže češtinu člověk slyší každý den. No, a protože mám babičku a dědu maďarského původu, mluvím také plynně maďarsky. A aby toho nebylo málo, tak jsem se ve škole naučila dobře anglicky. Já se v životě neztratím a domluvím se v cizině docela dobře.

líbání žen

Za několik málo týdnů, co jsme se poznávali mi Daniel nabídl, zdali bych se přestěhovala k němu na Moravu. Samozřejmě jsem s tím souhlasila. Daniel byl o pět let starší než já a měl menší instalatérskou firmu, kterou mu přenechal jeho tatínek, který už šel do předčasného důchodu a že si chce užívat se svojí manželkou a práci pověsil definitivně na hřebík. Daniel měl pod sebou ve firmě asi 20 zaměstnanců a své práci dobře rozuměl. Také měl správné kolegy, kteří ho v mnoha věcech zastupovali, takže každý pátek již nemusel do kanceláře a měl spoustu času na nás dva. Dokonce mi našel do pár měsíců práci, na tři dny v týdnu, od úterý do čtvrtka, abych se doma nenudila. Takový poloviční pracovní úvazek. Každý víkend jsme spolu trávili na výletech a já se cítila jako v sedmém nebi.

Když jsme byli na projížďce na lodi, která plula z Bratislavy do Vídně, to bylo tak nějak po dvou a půl letech co jsme spolu chodili. Mě můj hnědooký, hnědovlasý Daniel požádal na palubě lodi o roku a já jsem se mu rozplakala na rameni a řekla „Ano“. Samozřejmě jsem tu radostnou zprávu zavolala rodičům na Slovensko, a taťka s mamkou a mojí druhou sestrou byli nadšení. Že to takhle rychle nečekali a že se moc těší na naši moravskou svatbu. Moji rodiče si Daniela hned ze začátku oblíbili a při každé příležitosti, když jsme spolu přijeli do Komárna, to dávali najevo. Moje babička Danielovi řekla, že si vybral správně a všechno dobře dopadne.

Svatbu jsme naplánovali na dvacátého pátého července, kdy mají skoro všichni známí a kamarádi letní dovolenou, aby se konala celou sobotu a neděli u Daniela na vesnici. U jeho domu byla krásná dlouhá velká zahrada, takže bychom sousedy naší svatbou nerušili. Pozemek měl okolo domu asi na pět tisíc metrů čtverečních, oddělený staršími stodolami a vzrostlými stromy a tújemi. A ještě tam byl velký bazén, takže kdo by přes den chtěl, mohl by se vykoupat. Všem jsme napsali „plavky a ručníky sebou“. Tři měsíce před svatbou jsem si měla vybrat šaty a hledala jsem na internetu svatební salón, kde bych si je mohla vyzkoušet a následně zapůjčit. Do velkého Brna se mi moc nechtělo, přece jen jsem řídila teprve dva roky a neříkám, že jsem si nebyla jistá s mými řidičskými zkušenostmi a dovednostmi, ale pokud to šlo, raději jsem jezdila kratší trasy z vesnice do vesnice, či malého městečka.

sex se ženou

Zavolala jsem do několika svatebních salónů, nějak jsme se spolu nedomluvili, na tom, co hledám. A až u třetího telefonu se mi ozvala podle hlasu moc sympatická mladá slečna s opravdu milým hlasem a já si řekla, že to bude to pravé. Domluvily jsme se na pondělí, že k ní přijedu do nedaleké vesničky, kde má svůj svatební salon. A že na pondělí tam nikoho nemá, takže na zkoušení budeme mít spoustu času, tak ať nikam nespěchám a přijedu dopoledne v 9 hodin a ona mi přichystá několik šatů a spolu určitě něco vymyslíme, abych byla šťastná a cítila se v nich nádherně. Zapsala si moji velikost a já se začala těšit, jak si vyzkouším svatební šaty a třeba nějaké vyberu.

Víkend utekl jako voda a hned v pondělí jsem sedla do mého stříbrného auta značky Ford Fiesta a asi za dvacet minut jsem zastavila u přízemního domečku, kde se nacházel svatební salón. Zazvonila jsem a za pár vteřin vyšla blonďatá slečna či paní a zeptala se mě „Vy musíte být slečna Katarína viďte?“ Usmála jsem se a potichu odpověděla „ano ano to jsem já“. Majitelka salónu se mi představila jako paní Elvíra. Měla dlouhé černé havraní vlasy a hnědé oči, metr sedmdesát pět. Na sobě měla bílé elastické spandex legíny nad kolena a bílé obtažené tričko, prsa trojky a na rtech sytě červenou rtěnku. No musím říct, že věkem i postavou jsme si byli velice podobné. Pozvala mě dál do domu, a že mě nejprve provede domem a zahradou, než se vydáme zkoušet šaty do menšího domečku, který byl hned opodál.

Dům měly opravdu krásný, podobnou velikost jako má Daniel, sice s menším pozemkem, ale moc útulné. A měli krajní dům, takže zde panoval klid a soukromí. Paní Elvíra mě zavedla do zkušebního salónu, udělala mi velké Latté a koukala jsem na tu nabídku svatebních šatů. Už po telefonu jsem jí naznačila, že mám ráda hladký bílý satén, tak aby mi vybrala něco podobného. Na stojanech měla připravených dvacet šatů a já žasla, protože všechny byly vzhledově úžasné. Paní Elvíra mě po chvilce poprosila, zdali bychom si netykaly, že jsme plus mínus věkem mladé. Samozřejmě jsem řekla, že mi to nevadí, že budu moc ráda. Potykaly jsme si a Elvíra mně ukázala plentu, kde jsem si měla odložit. A že mě tam nechá sama, když tam budu lítat jen ve spodním prádle, a až budu mít vybráno a vyzkoušeno, mohu na ni zavolat, že bude dělat něco na zahradě.

ženy na posteli

Poprosila jsem Elvíru, zdali by tam zůstala a pomohla mi s výběrem, že mi to vůbec nebude vadit, když před ní budu zkoušet šaty jen ve spodním prádle. Ona se nádherně usmála a jen dodala „jasně budu tu s tebou“. Zaplula jsem za plentu a svlékla jsem se do spodního prádla. Na sobě jsem měla hladká tělová tanga kalhotky i podprsenku. Za chvilku jsem vyšla a že jsem připravená. Elvíra se na mě koukla a jen dodala „Kataríno ty jsi taková krásná ženská, tak na tobě budou všechny šaty kouzelné“. Já se usmála a s úsměvem jí poděkovala. Začaly jsme zkoušet první šaty s ramínky. Byly úžasné, ale trochu mě tlačily na prsou. Přešly jsme na druhé, ty byly také s ramínky, ale chtěla jsem něco ještě jinačího. Další byly takové šněrovací, ale cítila jsem se v nich trochu sevřeně. Pak jsme si daly na chvilku oraz a sedly si spolu do houpací sedačky na terasu pod pergolu. Já tam seděla jen tak ve spodním prádle. Elvíra mě stále chválila jakou mám perfektní postavu. A ani nevím jak, ale najednou jsme stočili téma Slovensko. Prozradila jsem jí, že jsem ze Slovenska a pocházím z Komárna. Ona se na chvilku zastavila a pak z ní vypadlo „neznáš náhodou z maďarského Komárom Bibiánu……… takovou prsatější zrzku.“ Já se musela smát. Protože jak pocházím ze slovenského Komárna, tak naproti přes Dunaj je maďarský Komárom a tu Bibianu, na kterou se Elvíra ptala, jsem dobře znala. Jako děti jsme chodily spolu na koupaliště, a moje babička zná už šedesát let její babičku. Ale už jsem Bibiánu dlouho neviděla, asi tak čtyři až pět let.

Pak jsem se Elvíry zeptala, odkud se spolu znají. A že to musí být snad vesmírná náhoda, protože před rokem zde byla zkoušet šaty a našla si Čecha, no spíš Moraváka. A že je s Bibiánou už přes rok kamarádka a byla jí na svatbě za svědka. Začaly jsme se obě dvě smát a ani nevím, která z nás to začala, ale najednou jsme se navzájem objímaly a pištěly u toho jak malé holky. Pak jsme se zvedly a šly zkoušet další šaty. Elvíra mě plácla po zadku a jen řekla „tak šup, ať nějaké šaty vůbec vybereme“. Mě se najednou Elvíra tak moc začala líbit, že bych jí nejraději dala velkou pusu. Ale co by asi na mě řekla?

Po chvilce jsem se nasoukala do takových hodně obtažených šatů a když mi je Elvíra začala vzadu zapínat, sáhla mi na boky a sjela na zadek a řekla „bože, ty máš úžasnou prdelku a ty boky, to se chlapům líbí“. Normálně se mi z ní zamotala hlava, přemýšlela jsem, co se to se mnou děje. „Vždyť se mi líbí kluci a najednou se chci líbat s Elvírou?“ Koukla jsem do zrcadla a tam jsem spatřila, jak se mi Elvíra dívá na prsa, které byly schované pod obepnutými šaty. Poprosila jsem Elvíru, aby mi rozepnula šaty, že si zkusím další. Jak jsem se pomalu svlékala, viděla jsem v zrcadle své polonahé tělo, panečku, to byla krásná podívaná, jako nějaká erotická zrcadlová LIVE SEX SHOW.

nahé ženy

Pár minut na to jsem si zkoušela už asi sedmé šaty a tentokrát to byly korzetové. Elvíra mi oznámila, abych si svlékla vršek podprsenky, protože tyhle jediné šaty jsou ušité tak, že do nich nepotřebuješ podprsenku. Koukla jsem na Elvíru a ta jen šibalsky odpověděla „tak šup, nemáš se za co stydět, budeš v nich vypadat nádherně a u oltáře budeš top“. Rozepnula jsem si podprsenku a vyklouzly mé pevné špičaté trojky. Elvíra se usmála a řekla, nó, ty máš perfektní prsa, v těch šatech budou vynikat a udělají ti nádherný dekolt. A ženich a ostatní chlapi na tobě nechají oči.

Nasoukala jsem se jen v tangách do těch úžasných šatů, Elvíra mi je pomohla vzadu zapnout a já se nemohla vynadívat, jak jsem v nich sexy. Po pěti minutách prohlížení v zrcadlech jsem řekla „tak tyhle jsou neskutečně super, ty chci“. Podívala jsem na Elvíru ta na mě a prostě to šlo jako na povel. Normálně jsme se spolu začaly po francouzsku líbat. Elvíra mě pak rozepnula šaty a z korzetu mě vyhouply prsa, ke kterým se mi hned přisála. Já jí hladila lasturku po elastických legínách a cítila, jak ji má krásně horkou, až vlhkou. Ona mi zajela pod šaty a začala mě prstem přes kalhotky masturbovat a já jí to nadrženě oplácela. Svlékla jsem jí krátké legíny, tričko letělo na podlahu a Elvíra mě hodila do sedačky a už to začalo. Vyhrnula mi šaty nad stehna, hlavou se mi zabořila do rozkroku a cucala mi poštěváček a stydké pysky přes mokré kalhotky. Bože, jak já byla nadržená. Chtěla jsem, aby mě dlouze lízala v mém dnes vyholeném klíně.

Zanedlouho jsem Elvíře řekla, aby mě stáhla kalhotky a pohrála si se mnou. Během chvilky letěly mé kalhotky do kouta. Elvíra se mi přisála k vyholené buchtičce a začala mi ji jemně lízat. Já u toho prožívala neskutečné orgasmy, jeden za druhým. Nikdy jsem s žádnou ženskou sex neměla, jednou jsem se v mládí líbala se sestřenicí, když jsme si hrály na doktorky, ale aby mě holka lízala pekáč, tak to jsem ještě nezažila. Tohle bylo tak příjemné, že jsem chtěla, aby to nikdy neskončilo. Poprosila jsem Elvíru, že ji chci také lízat kundičku. Ona jen odpověděla „pojď dáme šedesát devítku a položila se na záda a já se obrátila a měla její buchtičku přímo před pusou. Konečně jsem se mohla zabořit do jejího voňavého ženského lůna. Chutnala přímo luxusně. Doufám, že i moje prcinka jí chutnala.

sex

Lízaly jsme se na sedačce snad dvacet třicet minut a pak to na nás obě přišlo ve stejnou dobu. Obě dvě jsme ze sebe začaly pouštět lesbické šťávičky. Byly jsme jak dvě sladké přezrálé nektarinky, právě utržené ze stromu. Jen se do nich zakousnout. Elvíra mě zároveň zajížděla dvěma prsty do mé tekoucí svatyně a já jí to oplácela stejnou měrou. A pak to přišlo. Erotický výbuch, neskutečný mokrý orgasmus. Obě dvě jsme tryskaly jako fontány. Elvíra mě slízávala všechnu tu tekoucí dobrotu, kterou jsem z vrchu stříkala do její pusy. A já pila její vytékající orgasmickou lasturku. Bože, tohle jsem nikdy v životě nezažila. Takový šílený a nekonečný orgasmus.

Po pár minutách jsme se od sebe odtrhly, posadily se vedle sebe na sedačce a jen jsem z pusy vypustila „Elvíro, musíš mi jít na svatbu za svědka“. Ona se usmála a odpověděla „to samé mi říkala tady před rokem i Bibiána“. A začaly jsme se tomu smát.

Už je to měsíc, co mám svatbu za sebou a Elvíra se stala mou nejlepší kamarádkou. Každé pondělí k ní jezdím na Latté a dále si to už umíte představit……. Obě dvě jsme před našimi chlapy zatajily, že jsme bisexuální. Já mám svého Daniela a Elvíra má svého Lukáše. A minule mně při sexu Elvíra naznačila, že by se k nám děsně moc ráda připojila i Bibiánka z Maďarska. Uf, jak já se těším, až spolu zkusíme československomaďarskou trojku.

Ještě se Vás na závěr zeptám, líbí se Vám moje erotické příběhy?

A už jste někdy navštívili porno FREE ADULT SEX WEBCAMS webstránky?

Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek. Rsk.

5/5 - (5 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup