Příprava šatníku na podzim

Pokud chcete sehnat ty nejlepší podzimní kousky do Vašeho šatníku, začněte je nakupovat včas. Venku je sice ještě léto a většina z nás nemá ani pomyšlení na blížící se podzim. Najednou se však ochladí a vy zjistíte, že na Vašem starém kabátu je rozbitý zip nebo je na něm flek. Vypravíte se do obchodu, ale od toho nejhezčího kabátu už není k dispozici Vaše velikost. Z nouze pořídíte takový, jaký byste si za běžných okolností nekoupili.
dívka v lese

Zjistěte, co nového potřebujete

S končícím létem si projděte šatník a zjistěte, co opravdu potřebujete koupit. Některé starší věci nemusíte nutně vyřazovat, ale můžete je zkusit vhodně kombinovat s novými věcmi a nebo je můžete oživit malým vhodným doplňkem. Ke starší, ale pohodlné obuvi, můžete dát nové tkaničky. Na džíny přišijte nášivku. Loňský outfit doplňte novým šátkem a uvidíte, jak Vaše okoukané věci ožijí.
Oblečení, které ze šatníku vyřadíte, určitě nevyhazujte. Pokud se Vám zdá, že by se ještě Vaše věci mohli někomu líbit, zkuste je vložit do internetového bazaru nebo aukce. Možná budete překvapeni, kolik zájemců se ozve. Jestli si myslíte, že by Vaše věci už nikdo nekoupil, pak je dejte na dobročinné účely.
lavice na podzim

Nakupujte včas a s rozvahou

Chcete-li opravdu ty nejhezčí nové kousky, vypravte se na nákupy včas. Buďte meziprvními a vybírejte z kompletních nových kolekcí. Ještě před nástupem podzimu seženete všechny velikosti i barvy a nemusíte pak dělat kompromisy. Když budete takto postupovat před každou sezónou, budete mít vyhráno. Nekupujte toho ale zbytečně moc. Často se stává, že člověk podlehne nákupní horečce, zaplní si šatník novými věcmi, a pak je nestíhá nosit.
lidé na podzim

Výprodeje

Samostatnou kapitolou jsou výprodeje. Jsou i lidé, kteří si vybavují šatník na rok dopředu! Představte si, že koupíte skvělou bundu za 30 % původní ceny, odložíte ji do šatníku a za rok ji vytáhnete. Nebojte, skoro nikdo nepozná, že není z aktuální kolekce. Sezónní výprodeje jsou skvělou alternativou k doplňování šatníku a dá se přitom ušetřit i několik tisíc korun. Nevýhodou těchto výprodejů je malý výběr zboží a často chybí nejběžnější velikosti. Na druhou stranu se při troše štěstí a trpělivosti dají sehnat skvělé kousky za pár korun.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Posted in Nezařazené