Pomozte vašim dětem se nejen vzdělávat, ale dopřejte jim zábavu.


V každém věku dítěte je potřeba rozvíjet dětskou fantazii, aby toho v životě hodně dokázaly. Pomozte vašim dětem se nejen vzdělávat, ale dopřejte jim zábavu.

Stavebnice jsou úžasné a báječné motivační dárky pro vaše děti, a to každého věku. Již od útlého dětství tak za pomoci jednotlivých dílků, které lze k sobě pospojovat a děti musí nalézt ty správné díly, které „k sobě pasují“, tak se rozvíjí jejich rozumové schopnosti, intuice, ale v neposlední řadě i jemná motorika jejich prstíků, dlaní, pěstiček.

mašinka Tomáš

Protože tyto prstíky, dlaně i pěstičky používají zcela automaticky, dotýkají se prstíky dlaní, klepají prstíky na různé dílky, mačkají je v ručičkách, otevírají a zavírají dlaně do pěstičky. Že vás to ani nenapadlo? Koho by to také napadlo, že stavebnice dokáže být takovouto motivační a motorickou „hračkou“. Proto každé dítko by mělo mít svou vlastní stavebnici, a to nejlépe několik.

Je to mnohem lepší, než když svému dítěti koupíte auto na vysílačku. Jistě, je to drahý dárek, takové auto na ovládání, ale po pár hodinách dítě omrzí, protože jen hýbe páčkou, a to je vše. Sice může autíčko ovládat, ale jen na dálku, nemůže ho vzít do dlaní, otočit, prozkoumat, rozebrat, to prostě nejde. Už slyšíme tatínky, jak hartusí, že to bylo moc drahé autíčko a synek ho přece nemůže rozebírat, to by se rozbilo! K čemu je dítěti drahý dárek, když ho nemůže a nesmí prozkoumat …?

vláček hrát si

Ale to se nemůže stát s mašinkou Tomášem! Protože lokomotiva tomáš https://www.masinka-tomas.cz/ tato stavebnice plná vzájemně pospojovaných zdravotně nezávadných dílků je pro vaši ratolest radostí, protože každý díleček, každý vagonek, každou mašinku vaše dítko vezme do ruky, prohlédne si ji, vzájemně pospojuje, postaví si kolejničky a už s radostí prohání mašinku po kolejích. To je jiná radost! A věříme, že i tatínkové se rozpomenou na své dětství a zapojí se se svými dětmi do hry a vzájemně budou sdílet smích, radost, spolupráci a přispějí tak i svým dílem k radostnému prožití vánočních svátků.