Měny okolních států ale i České republiky

Všichni nebo alespoň část z našich občanů veřejně prohlašují, že touží, nebo dokonce chtějí peníze. A to je v podstatě úplně normální, ale uvědomuje si tato většina, že pokud chtějí peníze musí pro to něco udělat ? co myslíte vy ? Je naprosto jasné, že peníze nejsou zadarmo, ale v tomto případě to není myšleno tak, že si peníze musí koupit je to myšleno tak, že pokud chcete peníze, musíte pravidelně chodit do práce a tyto peníze si jakýmkoliv způsobem vydělat.

Měny světa

A jak jistě víte ne každý touží po penězích jako takových, v tomto případě se to může dělit na tři skupiny. První skupina jsou ti, kteří touží po penězích, které jsou žádoucí pro každého, Do druhé skupiny patří ti, kteří chtějí peníze, o kterých vědí, že se můžou kdykoliv hodit a jako tří skupinu můžeme brát ty, kteří chtějí peníze pouze ve své mysli, protože v realitě o tyto peníze vlastně ani nestojí. Jenže víte někdo, proč vlastně existují tyto tři skupiny ? Odpověď na tuto otázku je v podstatě na prosto primitivní a vlastně je to pouze o zájmu a nezájmu, lépe řečeno je to pouze o tom, jak má daný člověk v hlavě urovnán, kolik doopravdy potřebuje tedy kolik financí potřebuje, aby dokázal přežít a taky o tom, zda tyto finance doopravdy potřebuje nebo si to pouze myslí a poté nakupuje věci, které jsou naprosto k ničemu a vlastně je ani nepotřebuje.

Symboly měn

Také je to celé o tom, zda existuje více druhů různých měn. Když si vezmete například okolní státy, každý stát má určitou měnu, kterou se dá platit pouze v dané zemi, ale jsou tu i takové, kterými se dá platit ve více státech. Jistě si vybavujete, že pokud se chystáte někam na dovolenou, musíte zajít do směnárny a vyměnit si danou měnu, aby jste si na dovolené mohli vůbec něco koupit. A co se týče již zmíněného zájmu a nezájmu to si můžeme vysvětlit například tak, že zajímavé jsou především měny zemí, do kterých turisté zavítají více a častěji a ty nezajímavé jsou měny těch zemí, do kterých se prakticky nikdo nepodívá. A z toho vyplývá, že ne vždy jsou peníze jako peníze a vždy o ně kdokoliv jeví stejný zájem. A například v České republice se můžete setkat s tím, že pro polovinu našich občanů jsou právě tyto jiné měny naprosto bezcenné a zbytečné. Takže je naprosto jasné, že ne každé peníze chceme Nebankovní hypoteky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup