Zhubněte během měsíce

Přejete si mít hubenou a zdravou postavu? Pakliže ano, pomůžeme vám s tím! Stačí dodržovat těchto pár zásad a během několika málo týdnů budete mít postavu, kterou vám bude závidět nespočet žen.

Nicméně nežli začnete s celým procesem hubnutí, měli byste si v první řadě ověřit, zda zhubnout opravdu potřebujete. K tomuto účelu slouží BMI kalkulačka. Díky ní se dozvíte hodnotu, která vám bude ukazovat, jak na tom s vaší fyzickou kondicí jste. Do jednoduchého formuláře zadáte vaši váhu, výšku, věk a četnost fyzické aktivity. Jakmile zmáčknete tlačítko „vypočítat“, kalkulačka vám sama ukáže hodnotu, zda nějaké hubnutí opravdu potřebujete.

zdravé jídlo

Pokud vám přeci jen vyjde číslo, které bude ukazovat, že je na čase zhubnout, pusťte se do toho s našimi tipy! Uvidíte, jak rychle půjdou kila dolů.

První věcí, kterou pro štíhlou postavu musíte udělat, je vynechání všech slazených nápojů. Zkrátka je konec všem ochuceným a nezdravým šťávám. Naučte se pravidelně pít čistou vodu. Nebudete do těla dostávat zbytečně moc cukrů. Díky tomu bude váš metabolizmus lépe pracovat – nicméně nezapomínejte na to, že pitný režim je důležitý. Jen je třeba pít čistou vodu.

cvičící ženy

Kromě toho je na čase začít i s pohybem. V první řadě myslete na to, že pohyb pro vás musí být zábavou. Pokud byste sport brali jen jako povinnost a nebavil vás, stejně toho brzy necháte a nebude vás to bavit. Držte se tedy hesla, že je lepší sportovat méně, ale tak aby vás to bavilo, nežli více s tím, že k tomu máte odpor. Jakmile se naučíte pohyb vnímat jako zábavu, kila vám budou mizet dvojnásobnou rychlostí, to nám můžete věřit.

Poslední věcí, na kterou si musíte dát pozor, je kvalitní a pravidelný jídelníček. Jídlo musí být vyvážené a pravidelné. Myslete i na pravidelnou dávku ovoce a zeleniny. Začněte snídaní a poté jezte po malých dávkách každé tři hodiny – výsledek je zaručený!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup