Hlodavci musí pryč


Zpočátku na ně můžete slušně, ale to asi nebude zabírat. Tak přijdou na řadu zbraně zákeřné, totiž různé pastičky a nástrahy. Jenže hlodavců přibývá a vy chcete poznat svého nepřítele. Ale jak když stěží rozeznáte veverku od parní lokomotivy. Nu, naučím vás, jak rozeznáte ty největší. Ti jsou u nás dva. Jeden je potkan a druhý krysa. Oba jsou synantropní a rozlišit je od sebe je poměrně obtížné. On vám totiž ani jeden v klidu nesedne k porovnání či měření.

První rozdíl je v ocasech obou, potkan ho má šupinatý a většinou kratší, než je jeho tělo, krysa jej má delší. Uši má potkan menší než krysa. Naprosto sto procentním znakem je však počet bradavek. U potkaní samice je to šest párů a krysí pak pět. Zcela jistě vám každá sanice ráda postojí a vyčká, než je sečtete. A pokud je to samec…

nezvaný host

Ostatně ono ani není tak moc důležité, co za potvory vám otravují život. Ani o jeden druh doma nestojíte, i když málokdy bývají nebezpeční přímým způsobem, přece jen nejsou vítáni. Sežerou kde co a roznášejí choroby. Takže pryč s nimi. A obzvláště s potkanem.

Tento pazdrát není skoro nikým v oblibě. Lidé jej vyhánějí odevšad a nikde jej nechtějí. Je to vlastně chudák. Nebo ne?

hlodavec

Jak se zbavit potkanů v domě? Věřte tomu, že lidové rady jsou asi dobře myšleny, ale málokdy skutečně pomohou. Nepomůže zalít mu díru sklem a betonem. Bude prostě chodit jinudy, kam je schopen si i prokousat chodbu. Vyplavit jej louhem by asi možná šlo, ale za cenu vlastního nebezpečí. Proto jednoznačně doporučuji firmu, která na to má lidi a také jisté prostředky, které rozhodně zaberou.

Provedou svou práci levně a rychle. Nedělají to poprvé. Takže to vyřídí i vzhledem k budoucnosti a věřte, že po jejich speciálních úpravách si taková potvora k vám na kus žvance nezajde. Raději potáhne dál. A to je přesně to, co chceme a co potřebujeme.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup