Stěhování z pohledu zákazníka

Stěhoval jsem se už tolikrát, že mám myslím, plné právo jednou pro vždy říci, už nikdy. Nikdy se už nechci zabývat sháněním auta, přemlouváním rodinných příslušníků i kamarádů, nechci potutelně škemrat v hypermarketech o krabice na banány. Všechno v celku vychází jako docela potupná a fyzicky náročná záležitost. Navíc, když spočítám, na kolik vyjde pohoštění kamarádů, zapůjčení auta a také následná trachtace u příležitosti úspěšného přestěhování, tak zadání profesionálním stěhovákům určitě nebude o moc dražší.

Stěhuje se úplně všechno

Stěhovací firmu jsem začal hledat, kde jinde, než na všeznalém internetu. Vybral jsem si firmu pro stěhování v Praze 6. Hned po otevření, skutečně zajímavých stránek jsem zjistil, že tato firma přestěhuje v podstatě kohokoliv, cokoliv a kdekoliv. Hned mne napadlo, že to byla dobrá volba. Jsem toho názoru, že sice ne o všem, ale kvalita webové prezentace, vypovídá o spoustě okolností, prezentované firmy. Kvalita stránek dává tušit, že stejnou pozornost jako stránkám, bude firma věnovat i zákazníkům. Jelikož mám dost věcí, které jsou rozloženy v poměrně velkém domě, garáži i v zahradním domku, byl jsem jako zákazník zařazený mezi stěhování s větším objemem, což u této firmy podléhá specifické organizaci.

Převezou i kusové záležitosti

Byl proto ke mně vyslán jejich pracovník. Vše co půjde pryč, sepisoval, sem tam něco poměřil. Díval se, zda lze některé velké věci rozmontovat. Pak jsem jej navedl do místa, kde se stěhuji. Opět si vše prohlédl, prošel. Ptal se na mnou požadovaný rozsah služeb. Uvítal jsem, že jsou schopni opuštěný dům komplet vymalovat a případně i vyspravit poškozené zdi. Dům vracím pronajímateli a přesně tohle stojí v nájemní smlouvě. Takže další břemeno, kterou firma sejmula s mých ramen. Chlapík odejel a za nedlouho jsem e-mailem obdržel cenovou nabídku. No, zadarmo to nebylo, ale cena byla rozhodně níž, než jsem očekával. A to včetně toho malování.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup