Pomocníci pro údržbu bazénové vody

Většina lidí si představuje, že když si pořídí bazén, tak stačí sem tam nějaká ta chlorová tableta a občas zapnout filtraci a je po starostech. Ale tak tomu bohužel není. Bazén si vyžaduje mnohem více pozornosti a je potřeba se o něj dobře starat, aby Vám celé bazénové zařízení mohlo sloužit po dlouhá léta a hlavně, aby voda v něm obsažená byla vůbec vhodná ke koupání a neproměnila se v nevzhlednou břečku.float
Je tedy potřeba používat více přípravků než jen chlor, a také je potřeba spoustu různého dalšího vybavení v podobě bazénového příslušenství. Tak například chlorové, ale i jiné tabletové přípravky nemůžete jen tak vhodit do bazénu, ale potřebujete dávkovač tablet nebo plovák. Kvalitní a spolehlivý plovák Vám velmi usnadní péči o bazénovou vodu. A to hlavně v tom, že dostane účinné látky z tablet do celého obsahu bazénu.
Plovák se samovolně pohybuje po hladině vody a tím právě roznáší účinné látky z tablet do celého bazénového zařízení. V naší široké nabídce najdete různé tvary a velikosti tohoto produktu, do kterých můžete vložit jakékoliv tablety, co se složení, ale také velikosti týče. Všechny námi nabízené produkty jsou vyráběny z kvalitního odolného a pevného plastu, který je odolný vůči slunečnímu záření a přímo určený pro pobyt ve vodě.
Zvláštním druhem tohoto produktu je tak zvaný zimní dilatační plovák, který využijte při zazimování Vašeho bazénu. Jde o skvělého pomocníka, který pomůže ochránit Váš bazén při velmi nízkých teplotách, aby se nepoškodil vlivem mrazu. Je vyroben z pružného materiálu, který se tlakem zdeformuje a tím chrání Váš bazén před poškozením ledem.
Ať už tedy potřebujete k péči o Váš bazén běžný plovák nebo zimní dilatační, oba druhy najdete u nás se spoustou dalšího bazénového příslušenství a přípravky pro úpravu vody.float


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup