Péřové produkty v několika variantách

Kvalitní spánek má zásadní vliv na spokojenost nejen po celý den, ale po celý život. Dlouhodobý problém, kterým by bylo „špatné spaní“, by se mohl projevit i na našem zdravotním stavu. Je dokázáno, že bez spánku člověk vydrží asi deset dnů.

  • Dnešní doba je plná stresových situací, a to má pochopitelně dopad i na kvalitu našeho nočního odpočinku.
  • Postel by měla být místem, kde se cítíme naprosto bezpečně a spokojeně.

ložní komplety

Jedním z předpokladů je materiál, ze kterého bude vyrobeno vybavení našeho lůžka.Povrchový materiál by měl být především zdravotně nezávadný. Což znamená, že ideálním materiálem by měla být bavlna. Záleží pochopitelně také na vnitřní náplni. Jestliže hledáte univerzální řešení pro celoroční využití, pak se zamyslete nad klasikou, kterým jsou péřové polštáře a péřové přikrývky.

Několik velikostních variant

Velkou výhodou u těchto produktů je i to, že jsou nabízeny v několika velikostních variantách. Pro partnerská lůžka jsou ideální takzvané francouzské přikrývky. Což znamená přikrývky v prodlouženém provedení. Rozměry jsou většinou 200 x 220 cm.

  • Možnost větší péřové přikrývky mohou ale zvolit i spáči, kteří si chtějí zajistit dostatek komfortu a pohodlí pro celou noc.
  • V tomto případě si můžete vybrat z několika možností.
    • Nabízí se například velikost 160 x 200 cm nebo 140 x 220 cm.

péřová přikrývka
I u péřových polštářů máte několik možností výběru.Ke klasice patří rozměr 70 x 90 cm. Dalšími možnostmi jsou velikosti 50 x 50 cm nebo 50 x 70. Tyto menší péřové polštáře mohou být vítaným doplňkem pro vaši postel. Budete tak mít zajištěn dokonalý komfort.

  • Tuto možnost ocení především lidé, kterým vyhovuje spát v poloze, při které chtějí mít hlavu o něco výš.
  • Péřové komplety, doplněné menšími polštářky, jsou také dobrým řešením pro nemocné a dlouhodobě ležící osoby. Mohou si tak zvýšit pohodlí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup