Dokonale nalakované nehty

Lakování nehtů není jen tak, protože musíme mít dobrý produkt a rozhodně také dodržovat správnou metodu. Takto docílíme opravdu nádherného výsledku.

Dokonale nalakované nehty

Příprava a postup

Když už nejste v této činnosti žádným nováčkem, tak si jistě dokážete nehty nalakovat nehty velmi hezky a přesně. My si nyní uvedeme doporučovaný postup, který je univerzální pro všechny produkty, aby bylo skutečně dosáhnutu dobrého výsledku. Ze všeho nejdříve se vrhneme na přípravu, protože pokud se dobře připravíme, tak pro nás bude následný postup mnohem jednodušší. Na vhodné místo si připravte lak, u kterého se podívejte na dobu trvanlivosti.

nalakované nehty

Jestliže je starý a ztuhlý, tak pak kupte nový či použijte ředidlo. Potom musíme nehty dobře odlakovat a začistit. Pro zamíchat se místo třepání doporučuje poválení, aby se netvořily bublinky. Prvotní vrstva by měla být zajištěna podkladový lakem, protože ten se vypořádá s vroubky. Potom musíme vzít na štěteček ideální množství barevného laků a ten nanést ve třech pruzích. Posledním krokem po zaschnutí je ochranný lak a očištění kolem nehtů, kde jsme přetáhli.

Vhodný lak

Kosmetika nám umožňuje velmi šířkou nabídku laků, ze které je opravdu snadné si vybrat pro každého, kdy produktů je opravdu nespočet. Kromě složení rozhodně také vybíráme podle barvy, protože ta se odvíjí podle našeho vkusu. Ke každému se hodí jiná barvy a také musíme pamatovat na styl našeho oblékání, aby nám lak ladil s oblečením.

propracovaná manikůra

Co se týče složení, tak to je velmi důležité, protože lak nanášíme přímo na naše přírodní nehty, kdy by byla velká škoda si je zničit. Přírodní lak na nehty je v tomto ohledu velmi šetrný, a proto se jej vůbec nemusíme bát. To samozřejmě platí i při pravidelném používání. Nenajdete zde žádné škodlivé látky, které můžou obyčejné laky obsahovat. Pyšní se také dlouhou vydrží až v délce jednoho týdnu. Musíme také zmínit, že vzhledem k přírodním látkám výrobky nezatěžují planetu, přičemž té si musíme vážit. Tato společnost nabízí různé odstíny a také vrstvy laku pro skvělý výsledek.