Obálky, které jsou něčím více


Pokud využíváte často služby některého z přepravních podniků, určitě bude vaší prioritou nejen vzhled obalu, ale také co nejmenší náklady na jeho dopravu.
§ Někdy je potřeba poslat objemnější předmět, který není pro své rozměry vhodný do běžné obálky.

bublinková folie

§ Ale pokud ho vložíte do kartonového balíčku, zbytečně utratíte více peněz.
Jak tedy tento zapeklitý problém vyřešit? Zvolte zlatou střední cestu a vyberte si z některého obalu, který je právě pro takové zásilky vhodný. V poštovních plastových obálkách se většinou posílají věci, u kterých není nebezpečí, že by nešetrným zacházením mohly utrpět nějakou újmu. To mohou být například různé textilie. Ať už se jedná o trička, ložní povlečení nebo například ručníky a osušky.

– Některé firmy využívají tyto obálky i k reklamním účelům.
– Vypadají totiž už na první pohled velice dobře a potencionálního zákazníka mohou právem zaujmout.
– K tomuto účelu se hodí například mailingové obálky, které mají opravdu široké využití.

Bublinky ochrání vaše zásilky

Pokud chcete svou firmu také zviditelnit a využít k tomu zmíněnou obálku, která bývá právě pro tyto účely průhledná, můžete si na ni nechat natisknout vámi navržený motiv.

růžové obálky

§ Tím se stane už samotný obal propagačním materiálem, který pro vás bude pracovat už cestou za vašimi zákazníky.
Na zasílání materiálu křehčího a snáze rozbitného se spíše hodí známé vysoce odolné bublinkové obálky, které budou předměty chránit před různými mechanickými vlivy. V obálkách s bublinkovým interiérem budou v bezpečí nejen CD a DVD, ale i různé dokumenty, které by mohly poškozením pozbýt platnosti. Je tedy jen na vás, abyste si vybrali vhodný obal , který bude vaše zásilky buď jen chránit anebo o vaší přítomnosti na trhu dá vědět světu. Stačí jen vybrat ten správný.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup