Běžte tam, kde vám vyjdou vstříc

Jestliže si plánujete půjčit peníze a chcete si sjednat půjčku v klasické bance, tak se před odchodem z domu obrňte trpělivostí a nastolte vnitřní stoický klid. Věřte tomu, že to budete věru potřebovat. Jít si do banky půjčit peníze, co to vlastně znamená?

peníze v kapse

Znamená to třeba to, že tam v první řadě budete muset vážit delší či kratší cestu, a zřejmě budete ještě nějakou dobu čekat. Buď ve frontě anebo na to, až si vás některý z bankovních úředníků všimne a udělá si na vás čas. Ovšem to by bylo to nejmenší.
Mnohem horší je, že jakmile vyslovíte větu, že si chcete sjednat půjčku, okamžitě se změní výraz tváře bankovního úředníka a jeho přístup k vám jako ke klientovi. Možná v jeho očích spadnete prudce dolů a budete považováni za někoho, kdo nestojí za vstřícné chování. Ovšem to bude záležet ještě na mnoha dalších faktorech.

mince kovové

Počítejte ale s tím, že se před bankou a jejím zástupcem budete muset doslova vysvléknout donaha, alespoň pokud jde o to, jaké jsou vaše příjmy, jak s nimi doma hospodaříte, zda splácíte nějaké půjčky, na co si chcete půjčit, zda jste někomu někdy dlužili nějaké peníze a tak dále. Zkrátka na vás čeká celá dlouhá řada nepříjemných otázek, ze kterých možná vyjdete jako vítěz, ale dost možná jako poražený rizikový klient, který nemá na nic nárok a na půjčku už vůbec ne.
Samozřejmě budete muset všechno pracně doložit, podepsat velkou hromadu papírů, čelit nepříjemným otázkám a dlouho a dlouho čekat.

A pokud to nevyjde a vaše žádost bude zamítnuta, možná vás právem přejde chuť chodit znovu do banky. A to je ta nejlepší chvíle, kdy je čas vyrazit do nebankovní společnosti, protože rázem zažijete diametrální rozdíl – vstřícné chování, řešení šité na míru vašim potřebám, rychlost a samozřejmě nebankovní hypotéku https://nebankovni-hypoteky-cz.cz/nebankovni-hypoteka/, o kterou stojíte. A příště už půjdete rovnou za nosem za lepšími podmínkami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup