Jak se zbavit nudy na internetu

Pokud i vy trávíte na počítači hodně času a už vám došli nápady co na internetu dělat, máme tu pro vás pár zajímavých tipů, jak si zkrátit dlouhou chvíli.

počítač v kanceláři

1.       Hrajte hry

Asi nejčastější a neoblíbenější zábavou, jsou online hry. Aby taky ne, jedná se o spolehlivý zabiják času. Můžete buď rozehrát nějakou online internetovou hru (jako například Travian či Goodgame Epire), nebo si můžete zkrátit dlouhou chvíli nějakou minihrou, kterou naleznete například na Superhry.cz. Jakou hru si vyberete, záleží na vás a na tom jaký máte počítač. Pokud se potřebujete zabavit například v práci, často budete mít smůlu, protože mnoho z těchto stránek bývá od zaměstnavatele blokováno.

2.       Čtěte si vtipy

Nic nezkrátí dlouhou pracovní domu víc než to, když si na internetu přečtete pár vtipných hlášek. Výhodou je, že tyto stránky často nebývají blokovány zaměstnavatelem. Ovšem pokud se rozhodnete pro tuto možnost, dávejte si pozor, ať se v kanceláři nezačnete jen tak smát do obrazovky.
notebook a káva

3.       Vsázejte

Obzvláště dobrou zábavou pro chlapy je vsázení. Můžete vsázet téměř na cokoliv, nemusíte vsázet ani velké peníze, ale i tak vás to zajisté zabaví.

4.       Čtěte si

Začtěte se to nějakého zajímavého článku, který jste našli na internetu. Pokud to nepomáhá, stáhněte si rovnou celou knihu, dle vlastního vývěru a pusťte se do čtení! Bonusem pro vás bude to, že se dozvíte něco nového a zajímavého.

5.       Sledujte videa

Že jsou youtubeři jen pro děcka? Jen to zkuste a zhlédněte pár vtipných videi. Možná se až nebudete stačit divit, jak se budete popadat smíchy za břicho. Na internetu je dostupných mnoho videi a jistě si vyberete i vy.

6.       Chat

Prostě si s někým začněte psát! Můžete se zaregistrovat do nějaké české seznamky, nebo dokonce i do mezinárodní. V mezinárodních pro vás bude bonusovým bodem to, že si dokonale procvičíte cizí jazyk.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup