Elektrocentrála půjčovna

Máme několik půjčoven elektrocentrál, které můžete navštívit a domluvit si dodávku elektřiny. Působíme ve třech krajích. V moravsko-slezkém kraji, středočeském kraji a jihomoravském kraji přímo v krajském městě Brno. Jsme schopni pro vás udělat vše, abyste vy byli spokojení s kvalitou dodávaných služeb z naší strany. Vždy budete spokojení, jelikož my vynaložíme všechno úsilí, abychom toho dosáhli.

kocnert

ATS znamená ve zkratce automatický start. Standardně máme pár agregátů, ale dodávka je okolo dvou měsíců, s tím je nutno vždy počítat. Můžete si ji buď koupit, nebo i pronajmout s tím, že u pronájmu zajišťujeme dlouhodobě pravidelně servis, aby bylo vše v pořádku. V Praze máme výdejový sklad, který je u dálnice D1, takže v tomhle směru to pro vás bude po ruce a nebudete muset dojíždět do centra města a pak tam řešit, kde zaparkujete a co budete dělat s mobilní elektrocentrálou.
Zanechejte na sebe u nás kontakt, co byste potřebovali, v jakém termínu a my všechno pro vás mile rádi zařídíme, to si pište. Nabízíme vám vybavení, příslušenství, kabeláže a tak podobně. Všechno velmi snadno, dostupně a za dobrý peníz.

Malá elektrocentrála

Nemusíte si rovnou půjčovat obrovskou s 1800 kVA. Třeba pro domácí použití, když se vám spravuje elektřina a podobně, tak stačí, když použijete menší, která má nižší výkon a bude vám to stačit jako ten správný záložní zdroj. Kabeláž, která dosáhne, až několik kilometrů se vám bude také hodit.

sto procentní

Na stavbě
Pokud něco stavíte a je to někde uprostřed ničeho, tak také potřebuje někde vzít zdroj, který by vtvořil energii, která by poháněla vaše stroje. Tohle všechno se řeší tímhle způsobem. Je důležité si zamluvit termín a model včas, abychom to pro vás měli nachystané. Raději myslete dopředu a uvidíte, jak to dopadne všechno. Zajistíme vše potřebné a vy nemusíte dělat nic.