Jak potěšit muže?

Některé páry, obzvlášť ty, které už trvají dlouho, nemají nic speciálního, a tak to oba začne po nějaké době nudit. Není to nutné, ale stává se to velmi často, protože ve vztahu není nic nového a atraktivního, většinou se lidé po nějaké době přestanou snažit, protože si řeknou, že už s někým chodí dlouho a proč by se s nimi ten člověk rozcházel nebo rozváděl. Většinou to tak je v manželství, kdy je ještě menší šance, že se s vámi někdo rozvede, protože je to už takový zvyk, tak se lidé přestanou snažit a řeknou si, že nemají co ztratit. To je ale špatný přístup a měli by se naopak snažit o to, aby přeci vztah udrželi ještě déle a aby v něm bylo stále něco nového atraktivního pro oba.

romantika

Je ale důležité zmínit slovo „oba“, protože se opravdu musí oba snažit, bez toho to nejde. Není možné, aby se snažil jen jeden a byli spokojení oba. To nejde. Jak se ale takového stavu dosáhne? Co můžete udělat proto, abyste byli oba ve vztahu spokojení? Obzvlášť když vztah trvá už několik let a není už v něm ta jiskra. Jako první musíte vymyslet něco nového, co jste ještě ve vztahu nezažili, nebo zažili ale už dávno. Musíte svou drahou polovičku něčím překvapit, protože jinak počítejte s tím, že nesklidíte úspěch. Musí to být opravdu něco, co jste už dlouho neudělali.

spodní prádlo

Popřemýšlejte, co by tak vaší polovičce udělalo radost a to udělejte. Ženy si mohou koupit nějaké hezké nové a sexy spodní prádlo c-store.cz, kterým svého muže překvapí a udělají tak nějaký večer trochu speciálnějším než vždy. Není to vůbec špatný nápad a stojí to minimálně za zkoušku. Rozhodně se toho nebojte. Ostatní, kteří se třeba stydí nebo ví, že jejich muž na to není (čemuž nechceme věřit) mohou koupit třeba nějaký dáreček nebo zážitek pro dva a udělat si tak hezký a romantický víkend. To je také možnost, jak překvapit svou drahou polovičku. Věřte nám. Dá se to i po několika letech vztahu.