Hubněte bez hladovění

Když se profesor George L. Blackburn rozhodl zkoumat lidský organismus, aby přišel na to, jak spaluje uložené tuky, možná ani netušil, kolika lidem svým výzkumem pomůže. Díky němu bylo totiž odhaleno tajemství, které se jmenuje ketóza.
sedmdesát kilo

· Jestliže organismu snížíte dávky tuků a sacharidů na minimum a zvýšíte naopak příjem bílkovin, ketolátky plnohodnotně sacharidy nahradí, a tudíž člověk nikterak nestrádá.
· Naopak.
– Snaží se zbavit nejen zbytečně nošených kilogramů, ale také toxických látek, které jeho organismus zatěžují.
Pokud budete držet běžnou redukční dietu, s největší pravděpodobností se zbavíte spíše svalové hmoty nežli uložených tuků. V tomto případě je tomu naopak. Tím je také jasné, že se minimalizuje nepříjemný a nežádoucí jo-jo efekt. Pokud se tělu nasadí bílkovinná dieta, pak dochází
a) k úbytku podkožního tuku.
o Ten je pro nás nepříjemný především z estetického hlediska.
b) k úbytku útrobního tuku.
o Ten je nežádoucí zejména pro naše vnitřní orgány.
o Umíte si představit, že musíte pracovat ve svěrací kazajce?
o Tak takhle si připadá vaše srdce.
výsledky hubnutí

Výsledky se dostaví za několik dnů

Velkou výhodou ketogenní (bílkovinné) diety je také to, že nemáte chuť na sladké. Klesá totiž produkce hormonu inzulinu, který se nám snaží tu potřebu sladkostí vnuknout. K redukci váhy dojde už během několika málo dnů. A vy se budete cítit den ode dne lépe. Některé běžné diety způsobují úbytek energie. Je to dáno tím, že se omezujete velkou měrou v příjmu potravy. Tady tento efekt nehrozí. Je tomu právě naopak.
· Tím, že se tělo zbavuje všeho, co mu neprospívá, budete se cítit přímo nabiti energií a dobrou náladou.
Vše je založeno na speciální proteinové stravě. Odborníci však nedoporučují přípravu těchto jídel z běžných potravin. Bylo by to pro vaše tělo a zdraví nevhodné a také časově velice náročné.