BDSM masáž nemá se sadismem a trýzněním nic společného

Objevili jste v masérském erotickém salónu mezi procedurami i lehkou BDSM masáž?

BDSM masáž může pomáhat při zvládání stresu

Všudypřítomný stres nás svazuje a stává se, že se po určité době nejsme schopni soustředit na běžné každodenní činnosti. Namísto přirozeného projevu spontánního veselí a radosti jsme uzavření do sebe, sklíčení, mrzutí, zkrátka tak nějak sevření. Kdokoli se stáhne do sebe, může mít problém fungovat ve společnosti, uzavírá se před ní, odmítá partnerské soužití, ale ve skutečnosti si připadá osamělý. Je to začarovaný kruh a někdy je k jeho rozetnutí zapotřebí drsnějších metod. Dá se to přirovnat k dítěti, které jemně upozorňujeme, aby netahalo kočku za ocas, že si to nemusí nechat líbit, a teprve poté, co se kočka ožene a zatne drápky, dítě začne popotahovat, ale v tu chvíli si uvědomí skutečnou realitu, prostě mu to dojde až na základě zvladatelné bolesti.

BDSM svazování

BDSM masáž v erotickém salónu staví na obdobných principech, jde o to klienta uvolnit a zbavit stresu, a k tomu mohou dopomáhat lehké BDSM metody, jako je plácání po zadku, zatínání nehtů do podkoží, lechtání na břiše, v podpaží či na chodidlech, případně navození mírné bolesti a pocitu lehké dominance nějakým bezpečným „nástrojem“.

dívka na posteli

Mezi masérkou a klientem musí panovat naprostá důvěra

Masérka, která BDSM masáž provádí, přičemž je natolik zkušená, že ví, kam až může zajít, aby to bylo pro partnera příjemné, si dobře uvědomuje, že mezi ní a klientem musí vzniknout skutečná důvěra. Jen tehdy se jí dotyčný svěří se svými tužbami, a jen tehdy to má pozitivní efekt. Neměli bychom tedy tuto praktiku odsuzovat jen proto, že se domníváte, že tu půjde o násilí a trýznění bez svobodné vůle. Nic takového v masérském salónu neočekávejte, naopak počítejte s maximální empatií a touhou masérky dopřát zákazníkovi jen to nejlepší, co dovede.