Temné stránky podzimu

Naštěstí jich zase není tolik, aby nám toto roční období pokazily úplně. Jde pouze o to, že se lidské tělo stává hodně náchylnější k chorobám a lidský organismus na tom není nejlépe. Proto na nás na každém rohu číhá nebezpečí, jež sluje bacil. Tento potvor číhá s kladívkem na každého člověka a nemešká ani chvilku, aby se u něj zahnízdil. Zde se pak rozhojní a škodí, nebo bídně zahyne.

pilulky

Pokud je napadený jedinec řádně imunní, tak bacil asi neuspěje a vzdá to. Odebere se na věčnost a ani mu nikdo nepřijde na pohřeb.

Pokud však jedinec imunitu nemá, onen bacil se začne množit a množit až je ho všude plno a poctivé a hodné buňky začínají ustupovat. Zde nastává práce lékařů, aby pomohli v boji proti záškodníkovi.

Lékař ví, že jde o chřipku, proto napíše patřičné léky, které si však většinou musíte koupit sami a za své. Což vás asi trochu vyděsí, ale vyděsí vás ještě více to, že léky v lékárně nejsou. A jste nahraní.

Bacilové z toho mají velkou radost a uspořádají nějaké veselé radovánky, kde se zase namnoží a hodné buňky jsou na kraji tvrdé porážky.

směs léků

Netřeba však zoufat. Je tu ještě spousta jiných lékáren, kam distributor léčiv požadované zboží přivezl a zde vám tedy bude vydáno. Takže zatímco jste prošli půlku města, bacily se sice namnožily, ale nyní se mají na co těšit. Čaj a tabletky od lékaře s nimi začnou provádět pravé divy. Stateční bacilové sice stále máchají kladivy, kterými ubíjejí jiné buňky, ale už jim to nejde tak rychle a cítí se unaveně. Braní léků v pravidelných intervalech jim podrazí nožičky (pokud je mají) úplně a milí nemilí hosté v našem těle začínají prohrávat.

Už jen občasné ostrůvky poražených potvor mávají bílou vlajkou, ale účinek léku smete i je. Válce ve vašem těle je odzvoněno a možná jste si ani nevšimli, že vám ji mimo lékařky pomohl vyhrát i distributor léčiv. Budiž mu za to díky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup