Kryt, který váš telefon ochrání

K poškození telefonu může často dojít daleko rychleji, než si vůbec uvědomujete. Jestliže spadne z vašeho nočního stolku, z kapsy či vám uklouzne z ruky, je možné, že jeho oprava už nebude možná. Právě proto je jeho ochrana naprosto nutná. Záleží jen na vás, jaký kryt na telefon vám bude vyhovovat nejvíce.

Silikonový zadní kryt

Jde o velmi elastické kryty na telefon. Výhodou je velký výběr motivů a barev, vyberete si tak přesně ten, který se vám líbí nehledě na to, zda hledáte obal na mobil xiaomi https://www.modnimobil.cz/obaly-na-mobily-xiaomi-375, samsung či huawei. Časem však materiál ztrácí pružnost a není tak zaručena požadovaná ochrana telefonu. Vždy mějte na paměti, že tyto kryty chrání pouze zadní část telefonu, je proto nutné aplikovat na přední stranu ochranné sklo.

mobilní telefon

Pevné kryty

Tyto kryty jsou často vyráběny z plastu, který časem může ztrácet na pružnosti a lámat se. V takovém případě hrozí vyklouznutí telefonu z obalu následovaný pádem na zem. Jestliže se rozhodnete pro koupi tohoto druhu pouzdra, vždy ho kombinujte s ochranným sklem na přední stranu telefonu.

Klasická pouzdra

Vyrábí se často z Kůže, koženky, či umělého semiše. Protože obal svírá obě strany telefonu, jedná se o nejpohodlnější a nejpraktičtější způsob ochrany. Nevýhodou je často zdlouhavé vyndávání telefonu z krytu. Jde však o jeden z nejprodávanějších ochranných krytů.

kryt na telefon

Knížkové obaly

Velmi oblíbené obaly, které velmi kvalitně plní úlohu ochrany telefonu ze všech stran. Vybírat můžete mezi mnoha motivy, barvami či provedeními. Často prodávaná varianta pouzder je interaktivní přední strana krytu, která reaguje na dotek a lze přes něj zvedat hovory. Zadní strana se tvořena buď plastovým či gumovým držákem. Plastové provedení neumožňuje takovou ochranu jako gumové a také mnohdy praská. Některé knížkové obaly mají k dispozici i přihrádky na peníze, karty či jiné drobnosti.