Krok za krokem za lepší pletí

Také sníte o dokonalé pleti? Potom musíte udělat několik zásadních změn v její péči. Správné odličování neb čištění jsou základ, bez kterého vám ani sebelepší líčení nepomůže. Pokud vám k vaší každodenní rutině stačí vlažná voda a oblíbený krém, děláte něco špatně. Dnes už si z širokého výběru kosmetiky můžete vybrat právě tu, která bude pro váš typ pleti to nejlepší. Ona se vám pak odvděčí a bude doslova zářit štěstím.
přírodní kosmetika
· Začínáme čištěním
Správné čištění pleti je základ. Jen dokonale vyčištěná pleť je připravená na péči, která následuje. Čistá pleť pak dokáže mnohem lépe absorbovat všechny vyživující složky tonika, séra nebo oblíbeného krému. Čištění pleti by se proto nemělo provádět jenom večer (po odlíčení make-upu) ale i ráno, kdy z pleti chceme odstranit přebytečný maz a nečistoty z předešlé noci, které se na naší pleti nashromáždily během spánku.

Pokud chcete pleť rychle vyčistit a přitom použít jen jeden přípravek, vsaďte na micelární vodu. Tento velmi oblíbený produkt se poprvé objevil v Paříži a od té doby si našel místo téměř v každé kosmetické taštičce. Je velmi jemná vůči pleti, ale přitom efektivně odstraňuje zbylí make-up a nečistoty. Micely na sebe vážou nečistoty a make-up a tak se odlíčíte během chvilky bez zbytečného drhnutí.

· Peeling
Co by to bylo za péči o pleť bez peelingu. Ten odstraňuje odumřelé buňky a prokrvuje pokožku obličeje, která se pak snadněji regeneruje. Velmi populární variantou jsou přírodní cukrové scruby. Krystaly cukru pleť prokrví a postarají se o odumřelou vrchní část buněk. Jedná se o šetrnou metodu, která vaší pleť nepodráždí, ale přesto je velmi účinná. Peeling zařaďte do svého rituálu alespoň 2x do týdne.
dlaň na tváři
· Hydratace
Co by to bylo za péči o pleť bez samotné závěrečné hydratace. Ať už v létě nebo v zimě, pleť je vystavená nepřízni počasí a vnějším vlivům, díky kterým může nepříjemně pnout a být vysušená.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Posted in Nezařazené