Hra na kytaru bez zábran

Budu se učit hrát na kytaru doma! To se velice lehko řekne, nicméně to není procházka růžovým sadem. S Peťanovými kurzy kytary je to však hračka.

Kurz je vhodný právě pro začátečníky, je online, takže je vše z pohodlí domova přes jakékoli zařízení připojené k internetu a co víc, je zábavný. Stačí trénovat 20 min denně a za 8 týdnů budete umět celý zpěvník možná i nazpaměť. Jestli hrát už umíte, ale je pro vás problém u toho zpívat, nebo se třeba jenom stydíte hrát, zapojte se do kurzu a uvidíte, že se to naučíte raz dva díky perfektnímu přístupu. První lekce je zdarma, můžete si tak vyzkoušet, zda vám přístup sedí, vše vyhovuje a pak se můžete rozhodnout například o pokračování.

Koncert

Proč jsou kurzy tak unikátní? Jednoduše proto, že videolekce jsou nahrány s úplně stejným začátečníkem, jako jste vy, který se ve videu v každé lekci učí hrát na kytaru. Průběžně se ptá na otázky, na které zřejmě myslíte také. Žádná otázka tak nezůstane bez odpovědi. Zároveň jsou na videu vidět chyby, kterým bude lepší se vyvarovat. Prostě skvělá forma výuky. Jestliže budete trénovat 20 minut denně po dobu dvou měsíců, budete mít pevné základy hry a budete se tak moct zlepšovat den za dnem. Pokrok uvidíte také ve videolekcích a to je jednou z možných motivací. Uvidíte také kolik času vám zbývá do naučení se jistých dovedností, což vás zajisté posouvá dopředu.

Kytara

Co tedy z kurzu získáte? Naučíte se hrát 7 písní, které budete umět i zazpívat (od počátku se budete učit zpívat), budete umět všechny akordy a základní kytarové rytmy Petanovykurzy.cz. Když to vezmeme prakticky, získáte 8 videolekcí (po třech hodinách), online zpěvník, akordy (grafický sezam), neomezený online přístup (i po skončení kurzu) a 14 denní záruku vrácení peněz pro ty, kteří na své cestě zjistí, že to není to pravé, co si představovali, nebo jim zkrátka kurz nevyhovuje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup